Skip to main content

Chcete objednat na servis Vašeho vozu? 📞 +420 773 638 034

Běžná údržba a servis aut

V našem autoservisu provádíme všechny běžné, ale i ty náročnější opravy.

výměna oleje v autě

Výměna oleje

Vyměníme olej ve Vašem vozu. Nejen ten motorový, ale zvládneme i ten v automatických převodovkách. Běžný motorový olej je doporučeno měnit po 15 tisících km a v automatické převodovce po 80ti tisících km, není-li určeno výrobcem jinak.

výměna rozvodů

Výměna rozvodů

S výměnou rozvodů máme bohaté zkušenosti. Tuto opravu není radno podceňovat, následky a poškození motoru je pak většinou katastrofální. Doporučená výměna je 90 nebo 120 tisíc km, dle typu automobilu. Vždy se řiďte pokyny výrobce nebo nás kontaktujte a my Vám poradíme.

oprava brzd

Oprava brzd

Brzdové destičky jsou nejnamáhanější součást brzdového systému u auta a proto je třeba je pravidelně kontrolovat. Při nesouměrném opotřebení může dojít k poškození brzdového bubnu nebo kotouče. Přenechejte kontrolu či výměnu na nás a jezděte se svým vozem bezpečně.

výměna filtrů

Výměna filtrů a kapalin

Vyměníme na Vašem voze vzduchový (ideální jej měnit každých 20 tisíc km), palivový nebo třeba i kabinový (pilový) filtr (ideálně měnit po 30 tisících km). Olejový filtr se mění vždy při výměně oleje dle stanoveného intervalu. A mezi nejčastěji vyměňované kapaliny patří brzdová a chaldící. I na ty se při servisech zaměřujeme.

mechanické a karosářské práce a opravy

Mechanické a karosářské opravy

Ať už auto někde škrábnete nebo nabouráte, případně něco ulomíte, jsme tu od toho to vyřešit. Máme dlouholeté zkušenosti s mechanickými a karosářskými opravami většiny typů aut.

přezouvání pneumatik

Přezouvání pneumatik

Blíží se ať už zimní nebo letní sezóna a potřebujete rychle a spolehlivě přezout pneumatiky na Vašem voze? Zkuste to u nás. Ať už se jedná o běžné přezutí, defekt či kompletní výměnu pneumatik, na nás se můžete vždy spolehnout.

Potřebujete servis Vašeho vozidla bez dlouhých objednacích lhůt?

📞 +420 773 638 034